VIDEO Pozri si nový trailer pre animák Vpred: Pixar nás opäť raz pobaví, ale zároveň aj emočne roztrhá na malé kúsky

Vpred (Onward). Zdroj: YouTube/Pixar

#Nová pixarovka Onward sa už pomaly ale isto blíži. V nej uvidíme dvoch bratov elfov, ktorí sa vydajú na dobrodružnú cestu v štýle road movies 80. rokov. Prvé ukážky odhalili, že príbeh sa bude odohrávať v magickom svete, do ktorého už ale dorazili technológie modernej doby. Lietadlá, telefóny, morská víla v bazéne a podradné jednorožce, ktoré sa živia odpadkami? Tento projekt bude rozhodne stáť za to.

Chlapci dostanú magické drevené žezlo, ktoré v sebe skrýva viac moci, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Podľa všetkého môže oživiť aj ich otca, no ako to už býva, nie všetko sa podarí podľa plánu. Obaja tak majú 24 hodín na to, aby sa im úspešne podarilo splniť svoj cieľ. Viac ti už ale prezradí samotný trailer nižšie. Nový trailer síce z príbehu ukázal viac, než by sa patrilo, no zároveň môžeme vidieť, že nás okrem zábavy čaká aj množstvo silných a emotívnych momentov.

V kinách ho uvidíš od 5. marca budúceho roka. Trošku asi zamrzí, že si nebudeme môcť vypočuť originálne znenie, kde postavám prepožičali hlas herci, ako Tom Holland (nový Spider-Man) či Chris Pratt (Star Lord zo Strážcov Galaxie). Chalani sa už dobre poznajú z MCU, takže pri nahrávaní im to určite veľmi dobre klapalo. Dáš animáku šancu?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, collider.com
Odporúčame