VIDEO Pokračovanie Spider-Mana zbiera skvelé hodnotenia: Skráť si čakanie na premiéru skvelými ukážkami z filmu

Zdroj: CINEMAX

#Pokračovanie Spider-Mana s podtitulom Ďaleko od Domova sa už čoskoro (3. júla) dostane aj do slovenských kín. Zahraniční recenzenti však už mali možnosť snímku vidieť a väčšina z nich rozhodne nešetrila chválou. Max Evry ho dokonca označil za najlepší superhrdinský film tohto roka, vrátane Endgame!

Podľa ďalších ide o mimoriadne zábavný film, ktorý je príjemným osviežením po gigantických udalostiach v predchádzajúcich Avengers. Zároveň vraj pokračovanie ukazuje aj to, ako sa svet vysporiadal s veľkými zmenami, ktoré spôsobili lusknutia s kameňmi nekonečna. A o čom vlastne sníma bude?

Po udalostiach z Avengers: Endgame sa Peter Parker čoby Spider-Man stretáva s celkom novou zodpovednosťou. Vo svete, ktorý sa navždy zmenil, však naňho číhajú aj nové hrozby. Peter sa s priateľmi vyberie oddýchnuť si na prázdniny do Európy, no Nick Fury sa ho snaží presvedčiť, aby sa pridal k novému superhrdinovi menom Mysterio v boji proti záhadným Elementálom. To je však úplný opak toho, čo chce Spider-Man.

Prezradíme ti, že nie Avengers: Endgame, ale práve druhý Spidey bude ukončovať tretiu fázu Marvel Cinematic Universe. Doznievať teda bude ešte stále veľmi bolestivá strata Tonyho Starka, ktorý bol pre Petra (Tom Holland) ako otec. Natáčalo sa v Benátkach, Londýne, New Yorku a čo je asi najzaujímavejšie, v Prahe. Tešíš sa na film? 

Zdroj: comingsoon.net, csfd.cz
Odporúčame