VIDEO Pokračovanie Perinbaby s Lukášom Frlajsom dostáva gýčový trailer: Vyzerá, ako keby ju točili pred 30 rokmi

Perinbaba a Dva svety. Zdroj: YouTube/BONTONFILM SK

#Legendárna vianočná klasika, na ktorú nedá množstvo Slovákov dopustiť. Kto by predsa nepoznal zázračnú babku Perinbabu, ktorá rada vytriasa perinu? Žije vysoko v horách a svojou zázračnou perinou prikrýva svet bielym kobercom. Svojou láskavosťou a dobrotou si získa nielen malú Dorotku, ale aj odvážneho Jakuba,  ktorý sa nebojí ani samotnej smrti.

FILMTAG Návrat Priateľov i nové Game of Thrones: Toto sú najväčšie novinky zo sveta kinematografie

Od premiéry pôvodného príbehu obehlo už 34 rokov, pričom režisér Juraj Jakubisko sa už pomerne dávno rozhodol, že je na čase vyrozprávať pokračovanie. A to sa do kín dostane už 20. februára 2020. V prvej ukážke môžeme vidieť Lukáša, hlavnú postavu rozprávky, ktorú stvárňuje slovenský herec a youtuber Lukáš Frlajs.

Vo filme sa objavia herci zo Slovenska i z Česka, medzi nimi Ivan Romančík, René Štúr, Dan Nekonečný, Klára Cibulová alebo Sabina Skalická, ktorú diváci uvidia v postave mladej „zubatej“. Po dlhom čase sme konečne dostali prvý oficiálny trailer, ktorý odhaľuje nielen príbeh, ale aj samotné postavy. A že to vyzerá prinajmenšom zle ti asi ani nemusíme hovoriť. Čo na trailer hovoríš ty? 

Zdroj: csfd.cz, Bontonfilm, YouTube
Odporúčame