VIDEO Pokračovanie Ľadového kráľovstva sa pripomína novým trailerom: Vydáme sa do sveta a uvidíme ešte viac mágie

Frozen 2

Poznáš mená postáv z najznámejších animákov? (Zdroj: YouTube/Walt Disney Animation Studios)

#Frozen (u nás známe ako Ľadové kráľovstvo) sa v roku 2013 stalo gigantickým hitom. V kinách po celom svete zarobil animák takmer 1,3 miliardy a slovami chvály nešetrili ani recenzenti či diváci. Disney slávilo úspech aj na profesionálnej pôde, keďže snímke sa podarilo získať Zlatý Glóbus a Oscara nielen za najlepší animovaný film, ale zároveň aj pieseň Let It Go. O pokračovaní tak bolo rozhodnuté prakticky okamžite.

Ľadové kráľovstvo 2, Zdroj: YouTube/Disney

A teraz, po dlhých šiestich rokoch, sa diváci konečne dočkali. Podľa najnovšieho traileru môžeme povedať, že nás čaká o niečo temnejšia jazda, než v prípade prvej časti. Núdza o humor by ale určite nemala byť. Ten totiž určite zastreší večne pozitívny snehuliak Olaf. Nový trailer odhaľuje aj čo-to z príbehu. Vydávame sa za hranice kráľovstva a budeme pátrať po pôvode magických schopností, ktorých je vo svete očividne omnoho viac, než akými disponuje Elsa.

Réžiu mali na starosti tvorcovia prvej časti, konkrétne Chris Buck a Jennifer Lee. O scenár sa postarala spomínaná Jennifer Lee spoločne s Allison Schroeder, ktorá nedávno pracovala na snímke Christopher Robin. Premiéra na Slovensku je plánovaná na 21. novembra tohto roku. Obľúbil si si prvú časť? Zájdeš do kina aj na pokračovanie? 

Zdroj: hashtag.sk, comingsoon.net
Odporúčame