VIDEO Pokračovanie hororu It bude mať takmer 3 hodiny: Pennywise sa vracia, pozri si nové ukážky z filmu

It: Chapter Two. Zdroj: YouTube/ Warner Bros. Pictures

#Po dlhšom čase sa nám pripomína očakávaný horor It, ktorého pokračovanie dorazí do slovenských kín už 5. septembra. V ňom sa (rovnako ako v knihe) presunieme o 27 rokov dopredu, konkrétne do roku 2016. Naše obľúbené postavy dospeli, no strach z vražedného klauna ich prenasleduje na každom kroku.

Zásadnou informáciou posledných dní je, že režisér Andy Muschietti potvrdil dĺžku pokračovania. Pred premietaním rozhodne navštív toalety, pretože návrat Pennywisea bude mať až 165 minút (2 a trištvrte hodiny). To je podobná minutáž, ako mal napríklad film Avengers: Endgame (niečo cez tri hodiny). Zbaviť sa vraždiaceho klauna rozhodne nebude jednoduché. Okrem toho by sme sa mali dočkať aj brutálnej scény, ktorá obsahuje až 17-tisíc litrov krvi.

IT: Chapter Two, Zdroj: YouTube/Warner Bros. Pictures

Dospelých hrdinov Loosers Clubu stvárnia herecké esá v podaní Jamesa McAvoya, Jessicy Chastain, Billa Hadera, Jaya Ryana, Isaiah Mustafu, Jamesa Ransona a Andyho Beana. Nemusíš sa ale báť, vo flashbackoch stále uvidíme aj ich detské verzie, konkrétne Jaedena Martella, Jeremyho Ray Taylora, Sophiu Lillis, Finna Wolfharda, Chosena Jacobsa, Jacka Dylan Grazera a Wyatta Oleffa.

Na režisérskej stoličke opäť sedel Andy Muschietti, ktorý vychádzal zo scenára Garyho Daubermana. Čo je ale najzásadnejšie, tak v úlohe Pennywisea sa opäť predstaví Bill Skarsgård. Tvorcovia sa netajili tým, že mali strach, aby hercovi doslova nepreskočilo, no po niekoľkých stretnutiach sa rozhodli, že nikto iný by tohto klauna už takto dokonale nestvárnil.

Zdroj: hashtag.sk, comingsoon.net
Odporúčame