VIDEO Podvod v obľúbenej talk show odhalený: Fanúšikovia na sociálnych sieťach to zobrali až príliš vážne

Billie Eilish v Carpool Karaoke. Zdroj: YouTube/The Late Late Show with James Corden

#James Corden a jeho talk show zabávajú milióny ľudí po celom svete. Do svojho programu si voláva tie najväčšie celebrity, pričom fanúšikovia zbožňujú hlavne formát Carpool Karaoke. V ňom sa na Range Roveri vozí po rôznych mestách a samozrejme pri tom nesmie chýbať celebritný hosť/hostia. Tých počas jazdy James „spovedá“ a občas si zaspievajú aj nejakú vypaľovačku. Medzi najobľúbenejšie epizódy rozhodne patrí tá s Justinom Bieberom, Adele, Migos, či Edom Sheeranom.

Počty videní majú niekedy až cez 100-miliónov a fanúšikovia túto show jednoducho zbožňujú. O to ťažšie bolo pre nich prijať zistenie, že pri natáčaní sa tak trochu podvádza. James Corden totiž nešoféruje spomínaný Range Rover. Na Twitter uniklo video z natáčania epizódy s Justinom Bieberom, kde bolo vidieť, ako to celé funguje.

Range Rover je pripevnený na kolieska, ktoré ťahá kamión. Po tomto zistení začali ľudia na sociálnych sieťach šalieť. Viacerí z nich dokonca vravia, že ich život už nemá zmysel, alebo že žili v obrovskom klamstve. Na druhú stranu sa našli aj takí, ktorí tvrdia, že ide o oveľa bezpečnejší spôsob, keďže James často spieva, otáča sa a rozmýšľa nad otázkami.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, ladbible.com
Odporúčame