VIDEO Pil C prichádza s úvodným klipom k pripravovanému albumu: Viktor Sheen mu v ňom rozrezal tvár a zakopal Special Beatza

Zdroj: YouTube/Comebackgang

#Pil C je po dvojročnej prestávke späť! Jeho posledný počin V rádiu hral Elán, keď umrel Tupac, vyšiel presne 28. októbra 2017 a na tento dátum raper opäť nadviaže. Chystaný, nový projekt totiž uzrie svetlo sveta taktiež 28. októbra. O tom, že Pil C sa rád hrá s dátumami svedčí aj to, že úvodný singel dal von presne 5 rokov od vydania jeho prvého tracku Lost.

Teraz však prichádza s fresh novinkou RBMK, na ktorej mu hosťuje skvelý a obľúbený Viktor Sheen. Klip v niektorých momentoch pripomína ten ku skladbe Silent Hill. Tvorila ho totiž rovnaká spoločnosť, Mystika Produkt. Dôraz sa veľmi kládol na krásne prostredie a príbeh. Vo vizuáli totiž môžete vidieť, ako Viktor Sheen s Pil C-iho priateľkou zakopávajú Special Beatz-a, alebo ako Pil C-imu Viktor dorezal tvár.

Ako prezradil slovenský raper, Viktora poprosil najprv iba o refrén. Ten mu však poslal refrén aj s plnohodnotnou slohou, ktorá zožala úspech a bola nakoniec zakomponovaná do skladby. Pil C sa momentálne venuje natáčaniu klipu k skladbe Peroxid 3 a my sa ho už nevieme dočkať!

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame