VIDEO Oscaroví herci proti zombie: Kultový Zombieland sa vracia a ty musíš byť pri tom

Záber z filmu Zombieland 2

Zombieland 2: Rana istoty (Zdroj: Itafilm)

Herecké hviezdy Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin sa vracajú v pokračovaní kultovej hororovej komédie Zombieland s názvom Zombieland 2: Rana istoty. Už na jeseň sa vydajú na cestu naprieč postapokalyptickou Amerikou, počas ktorej budú mať dočinenia s novými, vyvinutými druhmi zombie aj ďalšími preživšími, no najväčšou výzvou bude nezblázniť sa z ich provizórnej rodiny. Pozrite si prvý trailer hororovej komédie Zombieland 2: Rana istoty.

Zombieland 2: Rana istoty. Zdroj: Itafilm

Okrem pôvodného hereckého obsadenia sa na novinke podieľali aj tvorcovia prvého Zombielandu. Na režisérsku stoličku si sadol Ruben Fleischer, ktorý má na svedomí minuloročný hit Venom s Tomom Hardym a scenár mali na starosti Rhett Reese a Paul Wernick, ktorí sú autormi scenára dnes komiksového hitu Deadpool. Vo filme Zombieland 2: Rana istoty sa popri štvorici hlavných hereckých hviezd objavia aj nové tváre, napríklad Rosario Dawson (Sin City, seriál Daredevil), Luke Wilson (Taká zvláštna rodinka) či komik Thomas Middleditch (seriál Sillicon Valley). Vo filme by sa podľa všetkého mal objaviť aj legendárny Bill Murray, ktorého postava v pôvodnom filme dopadla dosť neslávne…

Hororovú komédiu Zombieland 2: Rana istoty nájdete v slovenských kinách pred tohtoročným Halloweenom – už od 24. októbra. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Zombieland 2: Rana istoty. Zdroj: Itafilm
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame