VIDEO Oktagon 15 tak, ako si ho nikde inde nepozrieš: Tento unikátny dokument približuje celý deň až do zápasu storočia

Karlos Vémola a Attila Végh (zdroj: instagram.com/oktagonmma)

#Oktagon 15 priniesol zápas storočia, o tom nie je žiadnych pochýb. Pražská O2 Arena zažila víťazný koncert Attilu Végha, ktorý doslova prevalcoval svojho českého konkurenta Karlosa Vémolu. Celú udalosť sledovali státisíce ľudí a pokiaľ ťa (rovnako ako nás) fascinuje, čo všetko sa dialo nielen uprostred arény, ale aj v zákulisí, máme pre teba odpoveď.

Attila zničil Karlosa a s memečkami sa roztrhlo vrece: Pozri si tie najsmiešnejšie reakcie na zápas storočia

Talentovaný Tomáš Touha vytvoril skvelý dokument, ktorý mapuje celý deň, a to už od skorého rána až po zápas, ktorý navždy zmenil vnímanie tohto športu v Československu. Na unikátnosti celého počinu pridáva aj to, že je natočený z pohľadu hlavného promotéra Ondřeje Novotného.

Aby toho totiž nebolo málo, organizácia už spustila predaj lístkov na akciu Oktagon 16, ktorá sa uskutoční už 14. marca v Ostrave. K tomu ti ešte dávame do pozornosti Oktagon Prime 3. Ten sa prvýkrát premiérovo uskutoční v Šamoríne. Hlavným ťahákom akcie bude bitka najlepších slovenských ľahkých váh – Miro Štrbák a šampión Výzvy, Karol Ryšavý. Mimo to na teba  čaká aj finále populárnej ženskej reality show PROJEKT Y so súbojom slovenskej Evy Borodačovej a mladučkej krásky Ivy Haškovej.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame