VIDEO Nuda v tejto trojke rozhodne nehrozí: Krásne svetoznáme tanečníčky ti ukážu, ako to vedia roztočiť aj na Slovensku

Kyoka predvádzajúca tanečnú kreáciu v TrickLandii. Zdroj: Vladimir Lorinc / Red Bull Content Pool

#V dnešnej dobe je čím ďalej, tým náročnejšie vytvárať vo Photoshope kúsky, ktoré by sa dali ťažko odlíšiť od reality. Ak sa to však podarí, výsledok jednoducho berie dych. Ak patríš medzi tých menej zručných IT špecialistov, existujú jedinečné miesta, ktoré využívajú trick-art a túto možnosť ti doprajú.

Angyil využíva trick-art pre vytvorenie optickej ilúzie. Zdroj: Vladimir Lorinc / Red Bull Content Pool

Trick-art je druh umenia, vytvárajúci optické ilúzie pomocou dvojrozmerných malieb, obrazov a zrkadiel. A presne takéto miesto priamo u nás na Slovensku navštívila trojica spanilých krások. Tie pricestovali až z Ameriky a svojou krásou a talentom ťa totálne ohromia.

Paula študovala medicínu, dnes sa živí ako go-go tanečnica: Muži si myslia, že tancujem pri tyči a ponúkam iné služby

To, čo Angyil, Dassy a Kyoka vytvorili, ti rozhodne vyrazí dych. Ako miesto pre svoje unikátne tanečné kreácie si vybrali TrickLandiu v Starom Smokovci, ktorá je celá postavená v už spomínanom štýle trick-art.

Dassy v jednej z miestností TrickLandie. Zdroj: Vladimir Lorinc / Red Bull Content Pool

Pozná ich celý svet

Všetky tri vyhrali so svojim jedinečným spojením štýlov hip-hop a popping niekoľko medzinárodných súťaží po celom svete. Angyil v roku 2016 ovládla World of Dance World Championship, a to dokonca ešte ako 21 ročná. V tom istom veku sa stala číslom jeden v súťaži Ladies of Hip-hop 1 on 1 Dassy. Rovnako v roku 2016 vyhrala Kyoka so svojím tanečným partnerom Maikom v súťaži Juste Debout v kategórii hip-hop.

Angyil tancuje v jednej z miestností TrickLandie. Zdroj: Vladimir Lorinc / Red Bull Content Pool

Vo videu nižšie tancujú v rôznych miestnostiach TrickLandie plných optických ilúzií, v ktorých vytvorili niekoľko tanečných sólo kreácií. Ako je u nich zvykom, spojili viacero tanečných štýlov a efektov, čím sa im podarilo vytvoriť dielo, na ktoré by si nikdy nepovedal, že vzniklo práve u nás.

Zdroj: tricklandia.sk, Red Bull Content Pool
Odporúčame