VIDEO Nové dobrodružstvo od Pixaru: Moderné technológie ovládli magický svet, no čary z neho úplne nevymizli

Onward. Zdroj: Disney/Pixar Animation

#Pixarovky sa už premiérou úplne prvého celovečerného, kompletne animovaného filmu (Toy Story) dostali na vrchol. Odvtedy sme sa dočkali množstva projektov, z ktorých väčšinu môžeme označiť za absolútny úspech. V posledných rokoch však štúdio stavilo na pokračovania. Tie ale ani zďaleka nemôžeme považovať (až na výnimku Toy Story 4) za také kvalitné. A to sa Pixar pokúsi napraviť snímkou Onward.

V nej uvidíme dvoch bratov elfov, ktorí sa vydajú na dobrodružnú cestu v štýle road movies 80. rokov. Prvý trailer odhalil, že príbeh sa bude odohrávať v magickom svete, do ktorého už ale dorazili technológie modernej doby. Lietadlá, telefóny, morská víla v bazéne a podradné jednorožce, ktoré sa živia odpadkami? Tento projekt bude rozhodne stáť za to.

Chlapci dostanú magické drevené žezlo, ktoré v sebe skrýva viac moci, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Podľa všetkého môže oživiť aj ich otca, no ako to už býva, nie všetko sa podarí podľa plánu. Obaja tak majú 24 hodín na to, aby sa im úspešne podarilo splniť svoj cieľ. Viac ti už ale prezradí samotný trailer nižšie.

Zdroj: YouTube/Pixar

V kinách ho uvidíš od 5. marca budúceho roka. Trošku asi zamrzí, že si nebudeme môcť vypočuť originálne znenie, kde postavám prepožičali hlas herci, ako Tom Holland (nový Spider-Man) či Chris Pratt (Star Lord zo Strážcov Galaxie). Chalani sa už dobre poznajú z MCU, takže pri nahrávaní im to určite veľmi dobre klapalo. Dáš animáku šancu?

Zdroj: collider.com, YouTube
Odporúčame