VIDEO Nič gýčovejšie už dnes na internete neuvidíš: Film Cats dostáva nový trailer a ľudia nevedia, čo si o ňom myslieť

Cats. Zdroj: YouTube/Universal Pictures

#Muzikál Cats sa u nás na Slovensku v histórii netešil takému veľkému úspechu ako v Spojených štátoch, kde sa z neho stal doslova kult. Vznikol na základe básnickej zbierky známeho britského spisovateľa, nositeľa Nobelovej ceny za literatúru T. S. Eliota „Praktická kniha o šikovných mačkách“, ktorá patrí medzi ikonické detské knihy v anglicky hovoriacich krajinách.

Doteraz muzikál Cats videlo vyše 60 miliónov divákov na celom svete a muzikál patrí k najdlhšie nepretržite uvádzaným muzikálom vôbec – od premiéry v londýnskom West Ende sa udržal na javisku nepretržitých 21 rokov (9000 repríz) a na newyorskom Broadway zotrval 18 rokov . Stal sa prvou show, ktorá zlomila všetky rekordy návštevnosti a počtu odohraných predstavení vôbec.

A teraz prichádza aj film. Uvidíš v ňom hviezdy, ako Taylor Swift, James Corden, Jennifer Hudson, Idris Elba, Judi Dench, Rebel Wilson či Iana McKellena. Trailer však vyzerá naozaj podivne, o čom svedčia aj reakcie ľudí na internete. Čo naň hovoríš ty? Podeľ sa s nami o svoje pocity v komentároch nižšie.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, wikipedia.org
Odporúčame