VIDEO Neviditeľný muž je pripravený dohnať svoju exmanželku do šialenstva: Sleduj prvý trailer pre skvele vyzerajúci horor

Invisible Man. Zdroj: YouTube/Universal Pictures UK

#The Invisible Man je vedecko-fantastický román, ktorý napísal anglický spisovateľ H. G. Wells. Predstavuje podivnú a tragickú životnú dráhu mladého vedca, ktorý sa svojím objavom neviditeľnosti živej hmoty dostane do rozporu so záujmami spoločnosti a mravnými zásadami ľudstva. Pôvodne vyšiel na pokračovanie v týždenníku Pearson Weekly v roku 1897, v rovnakom roku bol aj publikovaný ako kniha.

VIDEO Priprav sa na absolútnu Nenávisť: Po novom horore sa budeš báť vojsť aj do vlastnej kúpeľne

Horor, ktorý do kín dorazí 5. marca je však v značnej miere upravený pre potreby súčasného sveta. Historické zasadenie úplne zmizlo a samotný príbeh sa zameria na exmanželku vedca (herec Oliver Jackson-Cohen) v podaní Elisabeth Moss. Po spáchaní jeho samovraždy získava jeho miliónový majetok, no zároveň aj nezvaného hosťa, o ktorom pôvodne vôbec netušila.

Jej exmanžel očividne nie je tak mŕtvy, ako si všetci myslia. Doplatí na to hlavne jeho bývalá partnera, ktorá postupne začína strácať rozum. Režíruje Leigh Whannell (skvelý projekt Upgrade). Čo hovoríš na trailer? Zaujal ťa natoľko, aby si zašiel do kina?

Zdroj: mashable.com, YouTube
Odporúčame