VIDEO Netradičný Zápas storočia za nami: Rozdiel medzi Vémolom a Véghom bol jednoznačný

Attila Végh a Karlos Vémola

Attila Végh a Karlos Vémola (zdroj foto: facebook.com/pumuklivegh)

#Posledný aprílový deň priniesol očakávaný súboj dvoch legiend domácej scény v počte spálených kalórií na airbiku. Karlos Vémola v tejto výzve zdolal Attilu Végha o 12 spálených kalórií, keď podal priam nadľudský výkon a spálil 108 kalórií. Bol to presne ten Terminátor, ktorého poznáme zo zápasov z klietky. Pre mnohých určite nebolo prekvapením, že po tomto netradičnom súboji Karlos okamžite vyzval Attilu v klasickom MMA dueli.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola),

„Lvi žerou první!“

Krátko po dokončení enormnej päťminútovky Karlos nezabudol zmieniť svoju vysnívanú odvetu s Attilom: „Vedel som, že toto je jedna z ciest, ktorá ma dovedie k odvete. Náš prvý zápas bohužiaľ skončil skoro. Nemohol som tam ukázať srdce, tu som ukázal srdce,“ Karlos vyhlásil bezprostredne po zápase.

Na výzvy mimo oktagonu je to 2:0 pre Karlosa. V novembrovom súboji v pražskej O2 Aréne bol úspešnejší Attila. Pomôže Karlosovi toto víťazstvo k toľko sľúbenej odvete?

Végh vs. Vémola: AirBike VÝZVA!

🇸🇰 Végh vs. Vémola 🇨🇿: AirBike VÝZVANikoliv v kleci, ale na AirBiku. Kdo z aktérů ZÁPASU STOLETÍ spálí na AirBiku za 5 minut více kalorií?Sleduj inSPORTline VÝZVU STOLETÍ!

Uverejnil používateľ OKTAGON MMA Štvrtok 30. apríla 2020

Zdroj: Facebook/Oktagon MMA
Odporúčame