VIDEO Netflix posiela finálny trailer pre šialený film 6 Underground: Priprav sa na explózie a akciu, akú dokáže natočiť len Michael Bay

6 Underground Zdroj: YouTube/Netflix

#Spojenie Netflixu a režiséra Michaela Baya dopadlo presne tak, ako si každý z nás predstavoval. Vo filme 6 Underground na nás čaká gigantická porcia akcie a explózií, no chýbať nebude ani humor. Premiéry sa dočkáme už doslova o pár hodín, konkrétne o tri dni (v piatok 13-teho).

December stráviš pod perinou pri Netflixe: Priprav sa na oscarového kandidáta či premiéru očakávaného Zaklínača

Film sa zameria na skupinu šiestich extrémne bohatých ľudí, ktorí sa rozhodnú nafingovať svoju vlastnú smrť a spojiť sa do ultimátneho tímu zabijakov. Spoločne sa tak chcú pomstiť svojich nepriateľov, čo nakoniec vyústi v boj o vyššie dobro v celej spoločnosti. Hlavnú úlohu si strihne Ryan Reynolds (Deadpool), no okrem neho uvidíme aj Dave Franco, Mélanie Laurent, Adria Arjona, Ben Hardy, Manuel Garcia-Rulfo, Lior Raz, Payman Maadi a Corey Hawkins.

Finálny trailer sa tentokrát zameriava skôr na samotné postavy, ako na akciu, no my už z tých predošlých vieme ,že nás čaká jazda, na akú je len málokto pripravení. O scenár sa postarali tvorcovia filmov Zombieland a Deadpool, čo je prísľubom, že nás čaká skvelý akčný film, pri ktorom sa nebudeme nudiť. Čo hovoríš na trailer ty? Daj nám vedieť v komentároch, ako na teba zapôsobil.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, Netflix,
Odporúčame