#Zrebný & Frlajs si nedávajú žiadnu prestávku od točenia videí a už po dvoch týždňoch od začiatku nového roka (a uverejnenia posledného videa) prichádzajú s novím počinom, ktorý útočí na naše bránice. Tentokrát sa pozreli na ľudí, s ktorými sa už určite v živote stretol, či už ako dievča na diskotéke, alebo ako chalan v podobe jeho známeho.
Ide o rôzne typy zúfalcov, ktorí sa neváhajú pri love partnera/partnerky ponížiť a siahnuť si na vlastné morálne dno. Skúšajú rôzne hlášky a pohyby, pričom im vôbec nevadí, že asi na miliónty raz sa im na ňu nepodarilo nikoho uloviť. Raz to predsa predsa musí vyjsť, všakže.
O réžiu sa postaralo samotné duo Lukáš Frlajs & Matej Zrebný, zvuk si zobral na starosti Viktor Kyselica a za kamerou stál Martin Faragula. Výsledok má viac ako 12 minút, no rozhodne stojí za to pozrieť si ho celý až do konca. Čo na výsledok hovoríš ty?

Zdieľať na