VIDEO Narodeniny neoslavuješ a ženu si len tak nevyberieš: Bývalý Svedok Jehovov prezradil veci, z ktorých sa ti zatočí hlava

Zdroj foto: Youtube/Michal Šopor

#Michal Šopor je meno českého YouTubera, momentálne žijúceho v Los Angeles. Jeho tvorba sa dosť často zameriavala na fitness tréningy, no v súčasnosti sa snaží svojim sledovateľom približovať život v Amerike.  Dosť často aj pomocou rozhovorov so zaujímavými ľuďmi, od ktorých sa niekedy dozvieš skutočne šokujúce poznatky.

Pornoherečka prezradila, koľko dostala za prvé natáčanie a ako sa to dozvedeli rodičia: Otvorená spoveď u českého youtubera

Tentokrát sa vrátil do svojej domoviny, kde aj naďalej ukazuje, koľko zaujímavých ľudí žije v jeho okolí. Na svoj YouTube kanál uverejnil dvojdielny rozhovor, ktorý sa venuje dôležitej téme, ktorej sa však mnohí ľudia vyhýbajú. Svedkovia Jehovovi sú u nás vnímaní skôr ako fanatická sekta, než celosvetová náboženská spoločnosť.

O tomto svete sa Michal porozprával s Lukášom, človekom, ktorý v tejto spoločnosti vrastal. Ako to teda u nich vyzerá, aké majú zásady, aké náročné je odísť a čo všetko to zo sebou prináša, sa dozvieš v hodinovom rozhovore nižšie. Môžeš nám ale veriť, informácie v ňom sú nesmierne zaujímavé a určite vnesú viac svetla o tejto náboženskej spoločnosti.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame