VIDEO Mladý vedec premení superšpióna na holuba: Animák Maskovaní špióni láka do kina zábavným trailerom

Maskovaní špióni. Zdroj: CINEMAX

#Animáky s kvalitným príbehom pre všetky vekové kategórie je v súčasnosti nedostatkovým tovarom. O to s väčším záujmom vzhliadame k projektu s názvom Maskovaní špióni. A o čom bude? Je takmer nemožné nájsť dvoch tak odlišných hrdinov, ako sú legendárny superšpión Lance Sterling a geniálny vynálezca Walter Becket.

RECENZIA Ľadové kráľovstvo 2 je vizuálne nádherným pokračovaním skvelého príbehu: Chýba mu však to najdôležitejšie

Agent Lance je kultivovaný, elegantný, nonšalantný, skrátka dokonalý za každých okolností. Naproti tomu Walter… taký nie je. On je prosto geniálny. Náročnú Univerzitu doštudoval v pätnástich rokoch, a práve teraz pracuje na tajných výskumných projektoch pre ešte tajnejšiu vládnu službu. To, že sa títo dvaja dajú dokopy, si nedokázali predstaviť ani najväčší zločinci. Spojila ich spoločná úloha. Musia zachrániť celý svet pred Kellerom Killianom, zlosynom číslo 1.

Maskovaní špióni. Zdroj: CINEMAX

Walter je vynálezcom biodynamického obleku, ktorý špiónom zabezpečí dokonalé maskovanie. Alebo skôr prevtelenie. A tak sa vďaka tomuto vynálezu Lance premení na statočného, divokého, majestátneho a dokonale nenápadného tvora… holuba. Nečakané, ale v postate fantastické. Holuby sú všade, nikto si ich veľmi nevšíma a vedia lietať. Od tej chvíle musia Walter a Lance spolupracovať v dokonalej harmónii, ako zohraný team, inak sa celý svet ocitne v smrteľnom nebezpečenstve. Premiéry sa dočkáme už 26. decembra. Čo hovoríš na trailer? Zájdeš do kina? 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, CINEMAX
Odporúčame