VIDEO Mandalorian si získal srdcia fanúšikov Star Wars po celom svete: Pozri sa, ako vyzeralo nakrúcanie prvej časti

Baby Yoda. Zdroj: Disney+/Lucasfilm/Mandalorian

#Seriál Mandalorian je práce vo svojej polovici, no už teraz sa z neho stihol stať gigantický hit, a to hlavne pričinením Baby Yodu. Príbeh sa zameriava na osamelého pištoľníka (Pedro Pascal) z planéty Mandalore, ktorý brázdi vzdialené kúty galaxie približne päť rokov po udalostiach z filmu Star Wars: Return of The Jedi. Scenár ku všetkým epizódam (bude ich až 10) napísal Jon Favreau, ktorý natočil prvé dva filmy o Iron Manovi a v MCU stvárnil postavu Happy Hogana.

VIDEO Silná nostalgia a príval temnej sily: Posledná epizóda Star Wars dostáva skvelý trailer

Okrem Pascala v ňom môžeš vidieť aj hercov, ako Gina Carano, Giancarlo Esposito, Nick Nolte, Emily Shallow, Werner Herzog či Omid Abtahi. Rozpočet sa vyšplhal až na 100 miliónov, čo je vraj na seriáli aj patrične vidieť. Na Slovensku si ho však pozrieť nemôžeme (pretože nepodporujeme ilegálne sledovanie a sťahovanie, všakže), pretože služba Disney+ by u nás mala byť spustená až v roku 2021.

My si zatiaľ môžeme pozrieť, ako vyzeralo nakrúcanie prvej epizódy, pričom k slovu sa vo videu dostali nielen herci, ale aj samotní tvorcovia. Čo hovoríš na video? Sleduješ seriál aj ilegálnou cestou? Čo si o ňom zatiaľ myslíš? 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame