VIDEO Majk Spirit poslal von nový singel a ohlásil album: Hostia prekvapia a je medzi nimi i skutočná legenda

Majk Spirit (foto: Spirit Music)

#Majk Spirit ohlásil svoj nový sólový album už dávnejšie, no až teraz sme sa dozvedeli viac bližších informácií. Navyše sme k tomu dostali darček v podobe nového klipu. Album sa bude volať Nie som tu náhodou a vychádza 3. decembra.

Obsahovať bude až 18 trackov, no nájdeme na ňom aj ďalších 5 doplnkových, čo znamená spolu až 23 skladieb! Spirit na Instagrame priznal, že na albume sa podieľalo 15 rôznych producentov a časť z nich sú vraj úplne neznáme mená.

Najväčším prekvapením však je zverejnený zoznam hostí, na ktorom sa nenachádza ani jeden raper. Miesto nich sú tam speváčky: Anita Soul, Monika Bagárová a Veronika Strapková. Mužský hosť je na albume ohlásený iba jeden a to Richard Müller.

Takýto zoznam asi nikto nečakal, no zmena to môže byť veľmi zaujímavá. Nechajme sa prekvapiť a všetko sa dozvieme 3. decembra.

Zatiaľ si môžeme vychutnať novinku Spokojný. V nej sa raper ukázal znovu tak, ako ho veľmi dobré poznáme – s hlbokým textom, čo privítali aj fanúšikovia v komentároch.

Baví ťa rap? Tak nezabúdaj sledovať našu video reláciu RAPTAG!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií