VIDEO Legendárna zvučka Priateľov naprieč rôznymi dekádami: Bonusom na záver sú pôvodní tvorcovia nestarnúceho hitu

Foto: Facebook.com/ FRIENDS (TV Show)

#Áno, seriál Priatelia sa skutočne vráti. Nejde o žiadnu ďalšiu fámu, oficiálne to potvrdili nielen herci, ale aj ľudia stojaci za streamingovou spoločnosťou HBO Max, ktorá ich po dlhých rokoch dokázala dostať pred jednu kameru. Možno je zbytočné polemizovať nad tým, či je 2,5 milióna dolárov pre každého herca hodných toho, aby si na hodinu sadli a porozprávali sa, no o tom sa presvedčíme až neskôr.

Správa, na ktorú sme čakali roky: Seriál Priatelia sa vráti v špeciálnej hodinovej epizóde

Teraz sa však upriamime na legendárnu titulnú skladbu tohto seriálu. Song I’ll be there for you nahrala skupina The Rembrandts a zaujímavosťou je, že v čase nakrúcania úvodných titulkov herci ešte skladbu nepočuli, lebo nebola dokončená. Tance vo fontáne sú tam úplne improvizované a nikto vtedy nemal šajnu, ako bude titulná skladba znieť.

Dnes ju však pozná úplne každý. Skupina Postmodern Jukebox sa spojila s vyššie spomínanou skupinou, vďaka čomu vznikol unikátny prierez hudobných období od 20. rokov minulého storočia až do tých 90. Video nájdeš nižšie a my musíme povedať, že sa podarilo naozaj skvele, čo povieš?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame