VIDEO Kylie Minogue láka vo vtipnom videu Britov do rodnej Austrálie: Zlé načasovanie, takmer celá krajina je v plameňoch

Kylie Minogue. Zdroj: YouTube/The Telegraph

#Kylie Minogue je austrálska speváčka a príležitostná herečka. Preslávila sa v polovici 80. rokov 20. storočia najmä vďaka postave Charlene v telenovele Susedia. Od konca 80. rokov však už naplno rozbehla pozoruhodnú spevácku kariéru, ktorá trvá až do dnešných dní. Momentálne spôsobilo vo Veľkej Británii veľký rozruch video agentúry Tourism Australia.

V ňom herečka vnadí Britov, ktorí sú už otrávení brexitom, na návštevu svojej rodnej krajiny. Okrem nej vo videu uvidíš aj iné slávne austrálske celebrity, ako napríklad olympijského plavca Iana Thorpeho, tenistku Ashleigh Barty či slávneho komika Adama Hillsa. Tí postupne ukážu nádherné pláže, skvelú gastronómiu a okrem iného nezabudnú podotknúť, že hovoria rovnakým jazykom, ako Briti.

Reklama je pomerne trefná a miestami aj vtipná, no jej načasovanie je minimálne rozporuplné. Austráliu totiž momentálne trápia jedny z najväčších požiarov v histórii, pričom plamene už pomaly olizujú okrajové časti mesta Sydney. Otázkou teda je, či niekto naozaj túži teraz navštíviť krajinu, kde v niektorých častiach poriadne ani nevidieť pred seba kvôli hustému dymu.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, wikipedia.org
Odporúčame