#Kamenné obchody pomaly, ale isto nahradili e-shopy. Niekoľko rokov sú čoraz populárnejšie najmä zahraničné internetové portály ako Wish, eBay či AliExpress. Na poslednom z nich nakupovala aj youtuberka LucyPug. Rozhodla sa, že na vlastnej koži vyskúša rôzne šialené čínske beauty produkty.
Esenciálny olejček s výťažkami kyseliny hyaluronovej je prvým produktom, ktorý Lucka vyskúšala. Vďaka špeciálnemu zloženiu už niekoľko kvapiek oleja a 10-minútová masáž dokáže zázraky v podobe zmeny tvaru nosa. Predajcovia navyše tvrdia, že sérum má rovnaký efekt ako injekcia. Ďalšou svetobornou vychytávkou bola sada dvoch špirál, vďaka ktorým máte mať mihalnice dlhé doslova ako bábiky. Ázijské dievčatá si ňou vedia riasy predĺžiť takmer až po bradu.
Lucka chcela vyskúšať naozaj všetko, preto si objednala aj tetovacie očné tiene. Ich aplikácia bola veľmi jednoduchá, stačilo tetovačku vystrihnúť do tvaru viečka, nalepiť, navlhčiť vodou a odlepiť papierovú časť. Aký bol výsledok spolu s ďalšími šialenými beauty produktami si môžete overiť v tomto videu.
Velmi dakujem gogovej eks pichacke ze za mna nieco otestovovala, nech ide za mna aj do prace.
nedá sa to počúvať…príšerný škrekľavý hlas
jedna rano. v jednej ruke drzim vychladenu dvanastku a v druhej moju majestatnu devatnastku. pripraveny zakoncit den vo velkom style. pustam si video. lucypug zacina rozpravat nieco o sminkoch. devatnastka padla nadol o par cisel a uz ju nedokazem ani nahmatat. ten hlas.. ako vyjednavanie o zivot na sibenici s miskou prave nazbieranych ribezli v rukach. a ked sa odmaskarila, tak sa mi lono zmenilo na ciernu dieru. a ani potom sa mi nezapacila. vypol som to. od dnes vsak nebudem mat problem oddialit orgazmus. miesto vlečky mrtvych psov, si pred vyvrcholenim budem predstavovat lucypug.