VIDEO Komorný trailer pre Avengers 4 odhaľuje názov snímky a bezbranných hrdinov po Thanosovom vyčíňaní

YouTube/Marvel

#Želajte si niečo, padajú internety. Po skutočne dlhom čase sme sa konečne dočkali prvého traileru pre pokračovanie najúspešnejšej filmovej série kinematografie, MCU (Marvel Cinematic Universe). Ten je skutočne komorný a ukazuje nám bezradných hrdinov, pričom najviac priestoru dostal hlavne Tony Stark. Je pravdepodobné, že Marvel nám toho príliš veľa zo snímky neukáže ani v nasledujúcich traileroch, tak ako to bolo aj pri Infinity War. Čo je podstatnejšie, konečne poznáme aj názov Avengers 4, ktoré do kín príde s podtitulom Endgame.

Nebudeme ťa zbytočne naťahovať, tak len dodáme, že snímka by mala byť enormne dlhá a s najväčšou pravdepodobnosťou atakuje aj hranicu troch hodín, takže finále 10-ročnej cesty tohto univerza bude skutočne epické. Nezabudni náš web sledovať aj cez víkend. Prinesieme ti rozšírený článok s rozborom prvého traileru. Premiéra je naplánovaná na 25. apríla. Čo naň hovoríš?

YouTube/Marvel
Zdroj: Disney/Marvel Studios

Jedna odpoveď na “VIDEO Komorný trailer pre Avengers 4 odhaľuje názov snímky a bezbranných hrdinov po Thanosovom vyčíňaní”

  1. Avengers zacal aj skoncil jednotkou. vsetko ostatne boli mozgove vyplachy a pekne cgi obrazky bez charizmy a atmosfery. infinity war bolo uz len cisto katalogom efektov a filmovych postav. jednotka ostane navzdy kultova. jedine tam bolo citit timoveho ducha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *