VIDEO Kingsmani nám ukážu svoje počiatky: Priprav sa na akčný a krvavý film na pozadí drsnej prvej svetovej vojny

Zdroj: YouTube/20th Century Fox

#Filmová séria Kingsman patrí rozhodne k tomu najlepšiemu, čo sme v posledných rokoch mohli vidieť na poli akčných komediálnych filmov. Na svedomí ju má režisér Matthew Vaughn, ktorý sa podpísal pod obe časti, no napríklad aj pod také filmové pecky, akými boli Kick-Ass a X-Men: First Class. Na tretiu časť Kingsmanov s Taronom Egertonom v hlavnej úlohe si budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať. Prednosť totiž dostala minulosť.

Zdroj: YouTube/20th Century Fox

Už budúci rok na Valentína sa dočkáme premiéry snímky The King´s Man. Tá nás zavedie do počiatkov tejto tajnej špionážnej agentúry. To znamená, že môžeš zabudnúť na technické „hračky“, ktorými disponovali hrdinovia z prítomnosti. Čaká ťa poriadne brutálna akcia a krvavé scény aj priamo z bojiska prvej svetovej vojny. Humor pôjde určite do pozadia, no po zhliadnutí traileru ti to rozhodne vadiť nebude. Téma si to totiž priam pýta.

Legendárny zločin, na ktorý sa zabudlo: Vražda bohatej Slovenky vo Vysokých Tatrách otriasla aj zahraničím

V hlavnej úlohe si zahrá Ralph Fiennes (Voldemort z Harryho Pottera), no tešiť sa môžeš aj na mená, ako Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Harris Dickinson, Daniel Brühl, Djimon Hounsou či Charles Dance. Čo hovoríš na ukážku ty? 

Zdroj: collider.com, YouTube
Odporúčame