VIDEO Justin Bieber ohlasuje na rok 2020 veľký návrat: Svetu oznámil nový singel, album aj turné

Justin Bieber. Zdroj: YouTube/Justin Bieber

#Justin Drew Bieber je kanadský spevák a skladateľ. Po tom, čo ho v roku 2007 objavil manažér prostredníctvom videí na YouTube, podpísal zmluvu s vydavateľstvom RBMG Records a v roku 2009 vydal svoje debutové EP s názvom My World. Stal sa prvým umelcom, ktorý mal sedem piesní z debutovej nahrávky v rebríčku Billboard Hot 200. V roku 2010 vydal svoj prvý štúdiový album s názvom My World 2.0. Singel „Baby“ je jeho doposiaľ najúspešnejším singlom.

Bieber však na jar tohto roku oznámil dlhú pauzu od hudobnej tvorby. Dlho sa nevedelo, kedy sa vráti, no teraz je už jasné, že čakanie sa končí. Bez ohľadu na to, čo si myslíš o jeho tvorbe, rok 2020 bude rozhodne z veľkej časti patriť práve jemu. Už 3. januára sa jeho fanúšikovia dočkajú novej piesne s názvom Yummy, ktorá bude aj na jeho novom albume.

Okrem toho chystá veľké turné, počas ktorého za takmer pol roka navštívi množstvo amerických miest. Aby toho nebolo málo, dočkať by sme sa mali aj nového dokumentu, ktorý bude mapovať jeho obdobie do návratu na hudobnú scénu. Tešíš sa na jeho novú tvorbu?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, wikipedia.org
Odporúčame