VIDEO Joker sa odhaľuje v plnohodnotnom traileri: Za stvorenie komiksového psychopata môže samotná spoločnosť

Zdroj: Warner Bros. Pictures

#Dva mesiace pred premiérou sa nám opäť pripomína temný projekt Todda Phillipsa, ktorý sa zameria na postavu psychopatického záporáka z Gothamu, Jokera. Tentokrát nás však čaká niečo iné, než na čo sme boli v prípade filmov o Batmanovi zvyknutí.

VIDEO Silná nostalgia a príval temnej sily: Posledná epizóda Star Wars dostáva skvelý trailer

Uvidíme totiž príbeh Arthura Flecka v podaní Joaquina Phoenixa, muža, ktorý je nerešpektovaný spoločnosťou. Čaká nás teda jeho prerod z obyčajného neúspešného klauna na nezastaviteľného psychopata besniaceho v uliciach Gothamu. Aj podľa nového traileru je jasné, že Phoenix si svoju úlohu vyslovene užíva a v štúdiu sa vraj dokonca šušká aj o pokračovaní.

Vo filme uvidíme aj Zazie Beetz (Deadpool 2), Billa Campa (Red Sparrow, Molly’s Game), Frances Conroy (American Horror Story, Castle Rock), Bretta Cullena (42, Narcos), Glenna Fleshlera (Billions, Barry), Douglasa Hodgea (Red Sparrow, Penny Dreadful), Marca Marona (Maron, GLOW), Josha Paisa (Motherless Brooklyn, Going in Style) či Shea Whighama (First Man, Kong: Skull Island). Premiéry sa u nás dočkáme 3. októbra. Čo hovoríš na novú ukážku ty?

Zdroj: comingsoon.net, YouTube
Odporúčame