VIDEO James Arthur prichádza s ďalším silným songom: Aj ty dokážeš zmeniť svoj život, pokiaľ o to skutočne stojíš

James Arthur. Zdroj: YouTube/James Arthur

#Speváka Jamesa Arthura určite poznáš. Je to britský spevák a hudobník, ktorý vyhral deviatu sériu X Factoru v roku 2012. Jeho debutový singel Impossible bol vysielaný po finále a debutoval na 1. mieste v rebríčku UK Singles Chart v prvom týždni od vydania. Odvtedy sa predalo viac ako 1,3 milióna kópií v UK a 2,5 milióna celosvetovo, čím sa stal najpredávanejším singlom víťaza X Factoru všetkých čias.

Princ Harry sa spojil s obľúbeným spevákom: Vtipné video má už milióny vzhliadnutí

James Arthur bol tiež spevákom a gitaristom vo viacerých skupinách medzi rokmi 2005 – 2012, pričom v roku 2012 založil skupiny The James Arthur Band a James Arthur Project. Od svojho prvého eponymného albumu z roku 2013 vydal ešte štúdiovku Back from the Edge, no a už 18. októbra sa dočkáme jeho tretieho počinu s jednoduchým názvom You.

Titulná skladba dostala pred pár dňami aj oficiálny vizuál, ktorým ti spevák jasne odkazuje, že je jedno, v akej životnej situácii sa nachádzaš, vždy je šanca sa zmeniť k lepšiemu. A vystihol to úplne na jednotku. Čo hovoríš na klip? Tešíš sa na nový album tohto speváka? Komentárová sekcia čaká na tvoj názor.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, wikipedia.org
Odporúčame