VIDEO Hrôzostrašný Pennywise sa vracia na scénu: Pokračovanie hororu IT bude plné strachu a krvi

IT: Chapter Two, Zdroj: YouTube/Warner Bros. Pictures

#Keď v roku 2017 prišla no kín nová adaptácia jednej z najslávnejších kníh Stephena Kinga, ľudia zostali ako obarení. Chvalabohu v tom dobrom slova zmysle. Minutážou pomerne dlhý film sa nesústredil len na vyčíňanie monštra v podobe klauna Pennywisea, ale zároveň do hĺbky rozoberal aj vzťahy medzi obyvateľmi malého mestečka Derry.

Tým fanúšikom hororu, ktorí sú zvyknutí na neustále „ľakačky“ to síce nebolo úplne po chuti, no milovníci filmového remesla a knihy krochkali blahom. 5. septembra tohto roku dorazí do kín pokračovanie príbehu, v ktorom sa (rovnako ako v knihe) presunieme o 27 rokov dopredu, konkrétne do roku 2016. Naše obľúbené postavy dospeli, no strach z vražedného klauna ich prenasleduje na každom kroku.

IT: Chapter Two, Zdroj: YouTube/Warner Bros. Pictures

Dospelých hrdinov Loosers Clubu stvárnia herecké esá v podaní Jamesa McAvoya, Jessicu Chastain, Billa Hadera, Jaya Ryana, Isaiah Mustafu, Jamesa Ransona a Andyho Beana. Nemusíš sa ale báť, vo flashbackoch stále uvidíme aj ich detské verzie, konkrétne Jaeden Martell, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Chosen Jacobs, Jack Dylan Grazer a Wyatt Oleff.

Na režisérskej stoličke opäť sedel Andy Muschietti, ktorý vychádzal zo scenára Garyho Daubermana. Čo je ale najzásadnejšie, tak v úlohe Pennywisea sa opäť predstaví Bill Skarsgård. Tvorcovia sa netajili tým, že mali strach, aby hercovi doslova nepreskočilo, no po niekoľkých stretnutiach sa rozhodli, že nikto iný by tohto klauna už takto dokonale nestvárnil.

Zdroj: comingsoon.net
Odporúčame