VIDEO Heisenberg je mŕtvy a Jesseho hľadá polícia z celej krajiny: Sleduj skvelý trailer pre filmové pokračovanie Breaking Bad

Zdroj: YouTube/Netflix

#Seriál Breaking Bad patrí aj po rokoch k tomu najlepšiemu, čo televízna produkcia kedy vytvorila. O to viac prekvapila informácia, že jeho tvorca Vince Gilligan pripravuje celovečerný film o udalostiach, ktoré nasledovali po jeho skončení. Ten sa má zamerať na Jesseho Pinkmana v podaní Aarona Paula a jeho ceste za slobodou.

Je obdivuhodné, že sa tvorcom vôbec podarilo natočiť film bez toho, aby sa o ňom vedela čo i len jedna informácia. Dnes však už vieme, že snímka ponesie názov El Camino a uvidíme ju na Netflixe už 11. októbra. V novej ukážke môžeš vidieť Aarona Paula čoby Jesseho, ktorý sa nielen snaží dať dokopy po úteku zo zajatia, ale zároveň sa pokúša utiecť pred políciou.

Po nedávno zverejnenej ukážke (vyššie) už vieme, že postava Waltera Whitea je definitívne mŕtva. Moderátor v rádiu totiž hovorí o deviatich obetiach, pričom na mieste bolo osem členov gangu. Heisenberg je teda definitívne mŕtvy, no za to sa môžeš vo filme tešiť na cameo (pravdepodobne spomienkovú scénu) s Mikeom. Tešíš sa na film?

Zdroj: collider.com, YouTube
Odporúčame