VIDEO HBO zase trafilo do čierneho: Na jeseň sa dočkáme seriálu, ktorý sa venuje udalostiam z novembra 1989

Bez vědomí. Zdroj: HBO Europe

#Drvivú väčšinu projektov od HBO môžeme bezpochyby označiť za nadpriemerné počiny, ktoré rozhodne stojí za to vidieť. Nehovoríme teraz len o mimoriadne chválenej minisérii Černobyľ, ale hlavne o seriáloch, ktoré vznikajú pod hlavičkou HBO Europe. Jedným z nich je napríklad aj Pustina, ktorej režisér nakrútil nový šesťdielny seriál s názvom Bez vědomí.

Bez vědomí. Zdroj: HBO Europe

Bez vědomí je televíznym scenáristickým debutom Ondřeje Gabriela. Na sérii sa ako odborný poradca podieľal tiež spolupracovník CIA a svetovo uznávaný expert na špionážnu techniku ​​H. K. Melton. A o čom presne projekt bude?

Netflix vs. HBO Go: Porovnali sme dvoch svetových lídrov internetovej zábavy

Jeseň 1989. Sovietske impérium vo východnej Európe sa otriasa v základoch. Vo vzduchu visí zmena. Nevie sa však, kedy príde a akú podobu bude mať. Profesionálna huslistka Marie a jej politicky aktívny manžel Viktor sa po dvanástich rokoch londýnskeho exilu vracajú do Prahy. Rodinná návšteva sa však čoskoro mení v drámu. Marie skončí v nemocnici a keď sa preberie z bezvedomia, jej manžel je preč a nikto nevie, kam zmizol.

Bez vědomí. Zdroj: HBO Europe

Bez vedomia sa odohráva v predvečer a počas búrlivých politických zmien v Československu, a preto je jeho premiéra symbolicky stanovená na koniec roka 2019, kedy budú prebiehať oslavy 30. výročia Nežnej revolúcie. Pozri si trailer nižšie a samozrejme nám nezabudni dať vedieť, čo naň hovoríš. Budeš túto minisériu sledovať? 

Zdroj: hashtag.sk, HBO
Odporúčame