VIDEO Harley Quinn sa vracia do kín v jej sólovke: Birds of Prey sa predstavujú vo finálnom traileri

Birds of Prey (Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn). Zdroj: Warner Bros. Studios

#Keď v roku 2016 dorazila do kín tímovka Suicide Squad, mnohí diváci zostali poriadne sklamaní. Mnohým vadil Joker v podaní Jareda Leta či odfláknutý tretí akt filmu. Ak ale mal tento projekt svetlý bod, bola ním práve herečka Margot Robbie v úlohe Harley Quinn. Ľudia si ju zamilovali a rozbehlo sa tak šialenstvo okolo tejto bláznivej komiksovej postavy od DC.

Zdroj: YouTube/thomas godwin

Podstatnou informáciou je, že aj keď je DCEU (DC Extended Universe) v podstate mŕtvy, štúdio Warner Bros. nás do Gothamu vezme predsa len ešte aspoň raz. Konkrétne to bude v snímke Birds of Prey (s extrémne dlhým podtitulom And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn). V ňom okrem milovanej Harley uvidíme aj niekoľko ďalších ženských záporáčok, ktoré sa postavia záporákovi s menom Black Mask (Ewan McGregor).

Nový trailer však opäť raz pôsobí nemastno-neslano, na čo si sťažujú aj fanúšikovia DC univerza. My však necháme na tebe, aký názor si na trailer utvoríš. Okrem vyššie spomínaných uvidíš aj Mary Elizabeth Winstead ako Huntress, Jurnee Smollett-Bell v úlohe Black Canary Ella, Jay Basco čoby Cassandru Cain, Rosie Perez ako policajtku Renee Montoya a Chrisa Messinu v role Victora Zsasza. Premiéra je naplánovaná na 6. februára 2020. Dáš filmu šancu?

Zdroj: comingsoon.net, YouTube
Odporúčame