VIDEO Film Tenet od Christophera Nolana dostáva prvý trailer: Priprav sa na špionážnu akciu aj hranie sa s plynutím času

John David Washington vo filme Tenet

John David Washington vo filme Tenet (zdroj: YouTube/ Warner Bros. Pictures)

#Christopher Nolan je späť a to logicky nemôže znamenať nič iné, než nový klenot v kinematografii. Po troch rokoch od nakrútenia vojnového Dunkirku nás podľa jeho slov čaká akčný epos, ktorý sa odohráva vo svete medzinárodnej špionáže. Samozrejme to nebude len tak. Ako si môžeš všimnúť, názov filmu je palindróm (čítať sa dá v ľubovoľnom smere).

Nolan na nás opäť chystá film, kde bude samotný čas zohrávať mimoriadne dôležitú úlohu a my sa tešíme, ako nám pomotá hlavy. Vo filme hrá John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh či Michael Caine, bez ktorého si Nolanove filmy už snáď ani nevieme predstaviť.

Prvý trailer vyzerá naozaj úžasne a my sa už nevieme dočkať, kedy sa ho dočkáme v našich kinách. Na tú si ešte počkáme, keďže film premiéruje až 16. júla budúceho roka. Čo hovoríš na prvú premakanú ukážku? Zájdeš do kina, alebo sa ťa túto otázku ani netreba pýtať a berieš to ako samozrejmosť?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, collider.com
Odporúčame