VIDEO Fanúšikovia nakrútili film o Obi-Wanovi: Presne takto by mali vyzerať príbehy zo sveta Star Wars

Obi-Wan Kenobi. Zdroj: YouTube/Star Wars

#Svet momentálne opäť žije fenoménom menom Star Wars. Len pred pár dňami dorazila do kín posledná Epizóda IX s podtitulom Vzostup Skywalkera. Okrem toho ľudí zasiahol ošiaľ okolo prvého hraného seriálu z tohto univerza s názvom Mandalorian. Nehovoriac o samotnej postave Baby Yodu, z ktorej sa stal celosvetový internetový fenomén.

Epizóda IX však mnohých sklamala a Mandalorian podľa recenzií priam až trestuhodne nevyužil svoj potenciál. Uprostred tohto chaosu sa ako blesk z jasného neba objavil fanúšikovský film o Owi-Wanovi Kenobim. Ten všetkým vyrazil dych a dobrou správou je, že si ho môžeš pozrieť na konci tohto článku.

Hlavnú postavu tu stvárnil Jamie Costa a okrem známeho rytiera Jedi tu uvidíš hneď niekoľko známych postáv zo série Star Wars. Musíme uznať, že ide o skutočne prepracovaný projekt, ktorý konečne ukazuje, že príbehy z preďalekej galaxie nemajú byť o veľkých vesmírnych lodiach, ale o veľkých príbehoch. A nechýba ani legendárne „Hello there!“ Čo hovoríš na tento fanúšikovský film?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame