VIDEO Explózie a skvelé akčné scény: Arnie sa vracia ako Terminátor v novom filme s podtitulom Temný osud

Terminator: Dark Fate. Zdroj: YouTube/Paramount Pictures

#Linda Hamilton ako Sarah Connorová a Arnold Schwarzenegger ako Terminátor T-800 sa vracajú vo svojich ikonických úlohách. Pod filmom, ktorý priamo nadväzuje na prvé dve časti, sú podpísaní James Cameron a Tim Miller, ktorý režíroval skvelého Deadpoola. Filmová legenda Terminátor má za sebou niekoľko nie príliš úspešných pokusov o nadviazanie na prvé dva diely, ktoré sa právom radia medzi najlepšie akčné filmy všetkých čias.

Schwarzenegger ho má rád a on pravidelne víťazí: Najlepší kulturista je zo Slovenska!

Prečo by sa to malo tentoraz podariť? Pretože sa k tejto ságe vracajú dve kľúčové mená s ňou spojené. James Cameron nový film nielen produkoval, ale zároveň viedol celý tím, ktorý pracoval na scenári. Linda Hamilton sa opäť po rokoch stala Sarah Connorovou, ktorú súboje na život a na smrť s dvomi Terminátormi premenili na ultra drsnú hrdinku. Je naučená nikomu neveriť a spoliehať sa len sama na seba.

Nový trailer sa skutočne vydaril a my sa už nevieme dočkať 31. októbra, kedy snímka dorazí aj do našich kinosál. Pozri si video a daj nám nižšie v komentároch vedieť, ako sa ti páčilo, prípadne či naň zájdeš do svojho najbližšieho multiplexu.

Zdroj: CINEMAX, Hashtag
Odporúčame