VIDEO Ego a Šorty sú malé deti: V novom klipe sa vracajú do detstva a ty si to okamžite zamiluješ

Zdroj: YouTube/OVERGROUND art

#Dušana Berkyho alias Šortyho pravdepodobne poznáš nielen ako speváka, ale hlavne ako moderátora z rádia. Svoju hudobnú kariéru odpálil hitom Hey Girl!, ktorú si ľudia veľmi rýchlo zamilovali. To všetko postupne viedlo k vydaniu albumu s názvom Tamagoči, ktorého sa jeho fanúšikovia dočkali ešte v apríli tohto roku.

Pred pár dňami sa však všetkým pripomenul novým videoklipom na song, ktorý nesie rovnaký názov ako samotný album. „Album som pomenoval po skladbe Tamagoči, ktorú považujem na albume za najvydarenejšiu. Okrem toho, že sa mi páči to slovo, je to pesnička o bezstarostnom detstve, ktoré som mal aj ja sám. A bude príjemnou spomienkou pre každého, kto mal kedysi tamagoči ako jedinú technologickú hračku. Keď ešte neboli smartfóny a ani počítače. Hrávali sme sa vonku, riešili prvé lásky a starali sa o elektronické zvieratká“  povedal Šorty v apríli pre Europu 2.

V novom klipe sa s hosťujúcim Egom preniesli naspäť do detstva, ktorému je song aj venovaný. Vydarený klip sleduj nižšie, a samozrejme nám nezabudni dať vedieť v komentároch, ako sa ti pozdáva.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, Europa 2
Odporúčame