VIDEO Delik, Palermo a Dawe White sa trackom vyjadrujú aj k situácii na Slovensku: Pozri videosingel Nejsom prekvapený

Delik (foto: Facebook.com/Delikx)

#Suknar Muzik zatiaľ nie je meno, ktoré by ľuďom hovorilo veľa. Napriek tomu sa tento v Londýne usadený český producent pomaly, ale isto dostáva do povedomia. Jedným zo spôsobov je aj spolupráca, ktorú pripravil s trojicou slovenských raperov.

Dohromady tak dal Delika, známeho z legendárnej Mojej reči, Palerma a Dawe White. Spoločne s tučným beatom pripravili track Nejsom prekvapený, ktorý sa z veľkej časti vyjadruje aj k aktuálnej situácii na Slovensku. „Neverím vo vládne k****, ale stále verím v ľudí/Poďte, zodvihnite ruky, spravíme si nové SNP,“ rapuje Delik v texte.

Skladbu doplnili home párty vizuálom, ktorý viac, ako solídne podkresľuje intenzívnu atmosféru Suknarovho beatu.

11 odpovedí na “VIDEO Delik, Palermo a Dawe White sa trackom vyjadrujú aj k situácii na Slovensku: Pozri videosingel Nejsom prekvapený”

  1. ja som tiez za povstanie ludu. Treba povstat a zastavit udomacnene fasisticke a prokremelske stetky, ktore siria propagandu a dezinformacie.

  2. Táto banda hlúpych dementných polokokotov, ktorí si hovoria „speváci“ patrí akurát tak na smetisko dejín. A miesto toho ich repovania môžu kľudne nahrať škriekanie opíc, bude to na tej istej kvalitatívnej úrovni !!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *