VIDEO Ďalší youtuberi sa púšťajú do hudobného biznisu: Slušný výsmech scéne aj slovenským raperom

Youtube

#Plytké texty, videá so sexi dievčatami a video, ktoré rýchlosťou blesku zbiera tisíce pozretí na Youtube. Aj tak to z času na čas vyzerá na slovenskej hudobnej scéne. Tá sa v poslednom období začala výrazne prekrývať tiež s youtubermi, ktorí čoraz častejšie pripravujú klipy a miešajú sa tak do hudobného biznisu.

Svoje hudobné ambície tak už predstavil aj nasledovanejší youtuber GoGo a tiež Edyn, ktorý to myslí s jeho rapom o niečo vážnejšie. Ďalšími sú tiež komici Matej Zrebný a Lukáš Frlajs. Tí zverejnili svoju spoluprácu so speváčkou Ronie a producentom ADissom nazvanú V pohode, ktorá automaticky vystrelila k najsledovanejším videám slovenského Youtube.


Môže vás  zaujať:
Slovenský youtuber s africkými koreňmi to skúša v rape: Jeho VIDEO je slušným prekvapením


Podľa očakávania, Frlajs so Zrebným berú skladbu hlavne ako možnosť na pobavenie divákov a tiež spôsob, akým podpichnúť slovenskú Youtube i rapovú scénu. Navyše, hosťujúca Ronie, ktorá kedysi pôsobila vo formácii FORSOMEONE, zosmiešňuje ústrednú dvojicu už v refréne, keď od nich očakáva len nárast zhliadnutí videí a peniaze. Naopak, Frlajs zbiera lajky za fotky v slipoch a Zrebný hráva spoločenské hry s cudzími mamami.

Odporúčame