VIDEO Connor McGregor si opäť zavaril: Od MMA hviezdy si to odniesol starší pán v bare

McGregor pôjde opäť pred súd

Connor McGregor (zdroj foto: Andrius Petrucenia/Flickr.com)

#Connor McGregor je človek, ktorý pravdepodobne najviac zviditeľnil zmiešané bojové umenia a je taktiež miláčikom mnohých fanúšikov po celom svete. Je známy svojím možno až prílišným sebavedomím, upraveným výzorom, no bohužiaľ aj kontroverznosťou.

Za sebou má totiž nejeden „úlet“, či súdne konanie. To ho neobíde ani teraz, keďže sa zúčastnil nepríjemnej potýčky v bare. Kamery nasnímali príchod hviezdneho fightera do jedného z dublinských podnikov, pričom pri bare sedela skupinka starších mužov.

Connor si následne vypýtal od barmanky fľašu svojej vlastnej whiskey a začal ju nalievať prítomným pánom. Jeden z nich však nemal záujem a pohárik vrátil. To sa však hviezde nepáčilo a trval na tom, aby jeho whiskey ochutnal. Všetko to vyvrcholilo tým, že starší pán vraj povedal: „Nechcem piť takúto s*ačku“. To Connora rozhnevalo ešte viac a následne päsťou udrel muža do boku tváre.

Pár dní po incidente sa dostali na povrch informácie o tom, že 50-ročný muž to nenechal len tak a išiel na políciu. Vraj si neželá žiadne peniaze, či ospravedlnenie, ale spravodlivosť. Taktiež priznal, že rana ho zasiahla do boku tváre a na začiatku necítil prílišnú bolesť. Keď však prišiel nasledujúci deň, bolesť bola neznesiteľná a vraj ani nemohol opustiť svoj dom. Naopak Connora teraz čaká súdne konanie, ktoré je naplánované na október.

Opäť teda potvrdil svoju výbušnosť a teraz za ňu bude platiť.

Zdroj: news.com.au
Odporúčame