VIDEO Čo sa stane, keď si rómski chlapci zoberú do parády hit Hej, sokoly? Brutálna atmosféra z garáže

youtube

#Typická garáž, akú má doma nejeden Slovák. Na stene visia plagáty, v pozadí skriňa a poličky s odloženými vecami. Čo sa ale stane, keď sa v nej zíde partia šikovných muzikantov?

Gipsy Čave nie sú až takou neznámou. Mladí chalani z Topoľčian sa do povedomia dostali vďaka prerábke Rytmusovho songu Zlatokopka a stala sa z toho internetová senzácia. Tento svoj počin predviedli aj na odovzdávaní cien OTO 2012 a ľudia sa bavili.

Nasledovalo niekoľko ďalších piesní a dnes valcuje internet ich ďalšia prerábka. Tentokrát si na mušku zobrali megahit Hej, Sokoly! od I.M.T. Smile a Ondreja Kandráča. Pieseň Hej, Sokoly! je titulným songom k filmu Čiara, ktorý sa do kín dostal v auguste. Odhliadnuc od toho, že ide o titulnú pieseň, sa z toho stal neskutočný hit, ktorý možno už počuť takmer z každej strany. Do dnešného dňa má song na youtube 3 milióny zhliadnutí.

A ako znie pieseň v podaní Gipsy Čave? Nechýba typická rómska chytľavá muzika, dobrá energia a zaujímavé prevedenie. Túto prerábku si môžete vypočuť nižšie. To, či sa vám viac páči originálna verzia alebo táto, je už iba na vás.

Odporúčame