VIDEO Čo ak by sa zo Supermana nestal hrdina, ale presný opak? Režisér Strážcov Galaxie prichádza s prelomovým hororom

Zdroj: ItaFilm

#Čo by sa stalo, keby sa z dieťaťa, ktorého vesmírna loď havarovala na Zemi, nestal superhrdina, ale niečo oveľa horšie? O tom je nový horor Brightburn, ktorý do našich kín príde už koncom mája. Zaujímavá myšlienka vznikla v hlave talentovaného Jamesa Gunna, ktorý má na svedomí kultových Strážcov Galaxie.

Po úspechu prvého traileru dnes spoločnosť Sony odhalila novú ukážku. V nej rodičia z amerického vidieka zisťujú, že chlapec, ktorého sa pred rokmi ujali, v sebe skrýva obrovské nebezpečenstvo.


Nová ukážka svedčí o tom, že Brightburn bude prvým skutočne hororovým superhrdinským filmom. Americký vidiek, opustený dom a nebezpečné tajomstvo? To všetko sú typické znaky amerických hororov, no až v Brightburne do tohto mixu pribudnú superschopnosti!

Scenáru k novinke napísal Gunnov brat Brian, spolu s bratrancom Brianom. Réžie sa chopil David Yarovesky, známy hororom The Hive. Hlavnou hviezdou filmu bude Elizabeth Banks, ktorú si môžete pamätať ako Effie zo seriálu Hry o život (Hunger Games), sekundovať jej bude David Denham (Power Rangers, The Office).

Nenechaj si ujsť horor Brightburn v kine už od 16. mája 2019. Na vašich plátnach ho uvedie spoločnosť Itafilm.

Zdroj: ItaFilm
Odporúčame