VIDEO Brutálny hraný seriál zo sveta Star Wars sa predstavuje novým trailerom: Mandalorian vyzerá naozaj úchvatne

Mandalorian. Zdroj: Disney

#Presne na toto fanúšikovia Star Wars univerza čakali. Pár týždňov pred premiérou Star Wars: The Rise of Skywalker sa dočkáme premiéry prvého hraného seriálu z preďalekej galaxie, ktorý ponesie názov Mandalorian. Nový trailer sa zameriava na odhaľovanie samotného sveta a dokonca konečne prvýkrát prehovorí aj hlavná postava, po ktorej je seriál pomenovaný.

Zdroj: YouTube/Star Wars

Príbeh sa zameria na osamelého pištoľníka (Pedro Pascal) z planéty Mandalore, ktorý bude brázdiť vzdialené kúty galaxie približne päť rokov po udalostiach z filmu Star Wars: Return of The Jedi. O scenár ku všetkým epizódam (bude ich až 10) napísal Jon Favreau, ktorý natočil prvé dva filmy o Iron Manovi a v MCU stvárnil postavu Happy Hogana.

VIDEO Silná nostalgia a príval temnej sily: Posledná epizóda Star Wars dostáva skvelý trailer

Okrem Pascala uvidíš aj takých hercov, ako Gina Carano, Giancarlo Esposito, Nick Nolte, Emily Shallow, Werner Herzog či Omid Abtahi. Rozpočet sa vyšplhal až na 100 miliónov, čo je v traileri aj patrične vidieť. Premiéry sa dočkáme už 12. novembra, teda v deň spustenia streamovacej služby Disney+. Budeš sledovať?

Zdroj: hashtag.sk, comingsoon.net
Odporúčame