VIDEO Blíži sa nová Pixarovka: Animák Soul sa dotkne tvojej duše a ukáže ti, že sny si treba plniť za každých okolností

Soul. Zdroj: YouTube/Pixar

#Pixar je bez akýchkoľvek pochybností továrňou na detskú radosť. V priebehu takmer štvrťstoročia nám doručil množstvo nezabudnuteľných príbehov, ako napríklad Toy Story, Rodinka Úžasných či Autá. Ako sa menila spoločnosť a technológie, menila sa aj vizuálna stránka projektov tohto štúdia, ktoré oficiálne patrí pod Disney.

VIDEO Nové dobrodružstvo od Pixaru: Moderné technológie ovládli magický svet, no čary z neho úplne nevymizli

A tá je v súčasnosti vyšperkovaná do dokonalosti. Svedčí o tom aj trailer pre najnovší animák s názvom Soul (Duša). Príbeh v ňom sa zameria na postavu Joea Gardnera, ktorému svoj hlas prepožičal Jamie Foxx. Joe je učiteľom hudby, ktorý tajne sníva o tom, že sa raz stane jazzovým hudobníkom. Po slede udalostí sa ocitá vo svete plnom duší a jeho tak čaká cesta za poznaním, na čom v živote skutočne záleží.

Doprevádzať ho pri tom bude 22 v podaní Tiny Fey. Tá mu podá pomocnú ruku pri návrate do nášho sveta. Režíruje Pete Docter, ktorý sa v Pixare postaral o také hity, akými boli Príšerky s.r.o., Hore či V hlave. Premiéry sa dočkáme už 19. júna budúceho roka. Zatiaľ to vyzerá na ďalší skvelý hit, čo povieš? 

Zdroj: comingsoon.net, YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *