VIDEO Átriaky dostali novú hymnu: Nechýbajú chodbovice, oranžové závesy, ploštice a preplnená 39-tka

Mlynská dolina (foto: Michal Remiš/Wikimedia Commons)

#Prežiť aspoň chvíľu zo svojho života v Mlynskej doline ťa pravdepodobne poznačí na celý život. Teda, hlavne ak ťa ubytovali na Átriakoch. Legendárne priestory a izby, kde by si nechcel ubytovať ani svoju najhoršiu bývalú, si za tie roky vytrpeli už naozaj dosť.

Ján Šutý je legendou Mlynskej doliny, ktorý ani po 10-tich rokoch štúdia nezískal titul: Pomôcť stihol tisícom študentov, toto všetko sa stihlo zmeniť od jeho nástupu

Zatečené steny, neidentifikovateľné fľaky (o ktorých nikdy nechceš zistiť, odkiaľ pochádzajú) a ikonické oranžové závesy, ktoré máš chuť podpáliť hneď, ako sa nasťahuješ. A potom sú tu samozrejme ľudia. Chodbovice, ktoré na Slovensku nemajú páru a potom samozrejme páry, ktoré nemajú na hotel. Nájdeš tu jednoducho všetko a nikdy tu nie si sám (ploštice, vieš ako).

Po novom sa Átriaky môžu konečne pochváliť aj niečím novým. Je to hymna, ktorú nahral Armando. Aby toho nebolo málo, pridal k nej aj originálny videoklip, ktorý spája všetky skvosty, ktorými sa môžu tieto budovy s hrdosťou pochváliť. Čo naň hovoríš? Podeľ sa s nami o svoje dojmy v komentároch nižšie. 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame