VIDEO Arnold Schwarzenegger ti ukáže svoje top cviky: Nazri do jeho telocvične aj chladničky

unsplash.com

#Herec Arnold Schwarzenegger ukazuje fanúšikom, ako si pripraviť zdravý proteínový kokteil a zároveň im umožní nazrieť do svojej chladničky. Tá je plná zdravého jedla a to najmä ovocia, zeleniny či proteínových drinkov. Stačí si len pozrieť video nižšie.

Zároveň ti Arnie poskytne recept na svoj najlepší proteínový drink, ktorého príprava je naozaj jednoduchá. Potrebuješ na ňu len banán, mandľové mlieko, čerešňovú šťavu a vajce (ktoré používa dokonca so škrupinou!), celé to všetko rozmixuješ a šejk je na svete.

Okrem iného ti prezradí, ktoré jedlo je jeho najobľúbenejšie a tiež opíše jeho prípravu. Taktiež sa zameriava na svoje obľúbené zdravé potraviny a fanúšikom prezradí, ktoré potraviny naopak z duše neznáša.

Ku koncu videa predstaví svoje najobľúbenejšie cviky, ktoré vykonáva v rámci svojich tvrdých tréningov. Vo videu sa objaví na fotke aj slovenský kulturista MIchal Križánek – víťaz súťaže Arnold Classic za rok 2018. Pokiaľ sa chceš o Arnoldovom cvičení dozvedieť oveľa viac, pozri si nasledujúce video:

Odporúčame