VIDEO Ak si pamätáš legendárny vyklápací telefón, pocítiš nostalgiu: Samsung uvádza na trh nový kúsok, okomentoval ho aj Duklock

Zdroj foto: Pexels.com/Abukar Sky

#Vyklápačky. Slovo pri ktorom sa ti pravdepodobne vybaví telefón, ktorý bol kedysi najhorúcejšou novinkou na trhu, len tí vyvolení ho vlastnili a ty si obdivne klipkal očami a čakal na moment, kedy si taký kúpiš tiež. Po rokoch sa trend vracia. Zažili sme vysúvacie telefóny, prvé smartfóny a naozaj inteligentné telefóny, zväčšovanie displejov a tiež ich zmenšovanie. Po novom je však to, po čom by si mal túžiť, ohybný smartfón.

Ohybné telefóny sú niečím, čo máva svetovým trhom. To nie je nový fakt, takéto telefóny sme videli už dávnejšie a takýchto mobilov stále pribúda. Mnoho značiek svoju ohybnú novinku už predstavili, niektoré sa dokonca vrhajú do ďalších pokusov. Mali by šetriť miesto, byť praktickejšie a inovatívne. Najnovšie predviedol svetu svoju novinku Samsung a to pod názvom Samsung Galaxy Z Flip, pričom bude tento kúsok dostupný už onedlho.

Tento nový telefón sa dizajnom podobá na niekdajšie klasické vyklápacie telefóny a teda ho môžeš zložiť a po rozložení sa ti ponúka znova starý známy smartfón. Možnosť vyjadriť sa k tomuto novému konceptu telefónov využilo mnoho youtuberov a okomentovať praktickú stranku veci sa rozhodol aj Duklock.

Súhlasíš s ním?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame