VIDEO 6 Underground bude to najšialenejšie, čo si kedy videl: Michael Bay natočil akčnú pecku s Ryanom Reynoldsom

6 Underground Zdroj: YouTube/Netflix

#Majster explózií a tvorca takých filmov, ako Skala, Pearl Harbour či série o Transformeroch, Michael Bay, sa rozhodol spojiť so streamovacím gigantom Netflixom. Dohodli sa na dvoch projektoch a musíme povedať, že zatiaľ to vyzerá viac než skvele. Svetlo sveta totiž uzrel trailer pre snímku 6 Underground, ktorý si svoju premiéru odbije už 13. decembra.

VIDEO Vianočný príbeh o hľadaní lásky od Johna Greena: Netflix ti s filmom Let It Snow roztopí srdce

Film sa zameria na skupinu šiestich extrémne bohatých ľudí, ktorí sa rozhodnú nafingovať svoju vlastnú smrť a spojiť sa do ultimátneho tímu zabijakov. Spoločne sa tak chcú pomstiť svojich nepriateľov, čo nakoniec vyústi v boj o vyššie dobro v celej spoločnosti. Hlavnú úlohu si strihne Ryan Reynolds (Deadpool), no okrem neho uvidíme aj Dave Franco, Mélanie Laurent, Adria Arjona, Ben Hardy, Manuel Garcia-Rulfo, Lior Raz, Payman Maadi a Corey Hawkins.

Nový trailer je ešte šialenenjší ako ten predošlý. Hlavné postavy v ňom demolujú najznámejšie pamiatky vo Florencii, no nechýba ani niekoľko epických scén či kruté zabitia. O scenár sa postarali tvorcovia filmov Zombieland a Deadpool, čo je prísľubom, že nás čaká skvelý akčný film, pri ktorom sa nebudeme nudiť. Čo hovoríš na trailer ty? Daj nám vedieť v komentároch, ako na teba zapôsobil a či dáš filmu šancu. 

Zdroj: comingsoon.net, YouTube
Odporúčame