VIDEO 4. séria Stranger Things sa prezentuje prvými zábermi: Veľké prekvapenie, Hopper žije!

Stranger Things 4. Zdroj: YouTube/Stranger Things

#Za posledné roky sa už azda každý naučil, že Netflix je jednoducho zárukou kvality. Na pomyselnom piedestáli ich seriálovej tvorby stojí rozhodne projekt Stranger Things. Neuveriteľný feeling 80. rokov, odkazy na slávne filmy a v prvom rade mimoriadne sympatickí herci sa postarali o seriál, ktorý si fanúšikovia okamžite zamilovali.

VIDEO Seriál Stranger Things tak, ako si ho ešte nikdy nevidel: Netflix zverejnil pokazené zábery zo všetkých troch sérií

Premiéra tretej série na Netflixe bola 4. júla minulého roka a aj keď sa nedočkala až takých skvelých recenzií, ako predchádzajúce, stále ide o seriálový nadpriemer. Vzhľadom na koniec (a potitulkovú scénu) bolo jasné, že príbeh nekončí, čo Netflix neskôr aj oficiálne potvrdil. Pri prvom teaseri sme sa dočkali len jednej informácie – už viac nie sme v Hawkinse, americkom mestečku, kde sa doteraz celý seriál odohrával.

Doteraz sme mohli len hádať, či sa presunieme do Upside Down, Ruska či iného amerického mesta. Teraz je jasné, že minimálne časť seriálu sa bude odohrávať v Rusku, kam sa musel cez Upside Down premiestniť Hopper, s ktorým to vyzeralo naozaj všelijak. Tešíš sa na premiéru novej série? Dočkať by sme sa jej mali ešte tento rok.

Zdroj: collider.com, YouTube
Odporúčame