VIDEO 3. séria Westworldu premiéruje už dnes: Priprav sa na premiéru skvelým finálnym trailerom

Westworld. Zdroj: HBO

#Skvelý správa pre fanúšikov HBO. Na obrazovky sa po takmer dvoch rokoch vracia tretia séria seriálu Westworld. A to v plnej sile. Spoločne s ním sa vrátia obľúbené postavy, ale aj niekoľko nových. Jedným z hlavných hrdinov bude Caleb (Aaron Paul), ktorého osud pripletie do cesty Dolores (Evan Rachel Wood).

Populárny seriál, ktorý vo svojich dvoch doterajších sériách získal nominácie hneď na štyri Zlaté glóbusy, sa nechal inšpirovať rovnomenným filmom z roku 1973, ktorý napísal a nakrútil Michael Crichton. Táto temná odysea nás zavedie do začiatku umelého vedomia a evolúcie hriechu. Westworld nám predstavuje svet, v ktorom je možné splniť každú ľudskú túžbu, či už ušľachtilú, alebo zvrhlú. S

eriál očami realistických robotických bytostí odhaľuje samotnú podstatu človečenstva a skúma hranice exotického sveta zasadeného do priesečníka blízkej budúcnosti a minulosti, s ktorou je možné voľne manipulovať. V starostlivo navrhnutom a rafinovane skonštruovanom parku sa návštevníkom otvára jedinečný svet, kde sa každý môže stať tým, kým odjakživa túžil byť. Žiadne pravidlá, žiadne zákony, žiadne právne postihy. Svet bez hraníc. Budeš sledovať?

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame