VIDEO 25. film o Jamesovi Bondovi sa odhaľuje v prvých záberoch: Čaká nás brutálna jazda so skvelým záporákom

Zdroj: Wikipedia/Aashish950

#James Bond čoby agent 007 je už ikonou kinematografie. Za viac ako 50 rokov sme si užili už 24 jeho nezabudnuteľných (no dobre, na niektoré by možno nebolo na škodu zabudnúť) dobrodružstiev. Legendárnu postavu si v priebehu rokov strihlo už mnoho hercov, pričom momentálne je „pri kormidle“ Daniel Craig. Ten momentálne nakrúca svoju poslednú časť, keďže po 25. filme mu končí zmluva. A my konečne vieme, ako približne bude vyzerať.

Zmeškali svoju životnú príležitosť: Týchto 14 hercov odmietlo hrať rolu, ktorá by ich vystrelila na vrchol

Snímka dorazí už na budúci rok, no prípravy na nakrúcanie rozhodne neboli ružové. Od režírovania odstúpilo hneď niekoľko režisérov a herec Daniel Craig sa dokonca zranil. Všetko však momentálne vyzerá byť v poriadku, réžie sa zhostil Cary Joji Fukunaga (Beasts of No Nation, horor It) a kameru má na starosti famózny Linus Sandgren, ktorý sa postaral o také pecky, ako La La Land či First Man.

Podľa všetkého nás čaká poriadne exotická jazda plná zvratov, neopozeraného prostredia a v neposlednom rade nového záporáka, ktorého sa ujal herec Rami Malek. Vracajú sa známe postavy z predošlých filmov a my už len dodáme, že na najnovšiu bondovku sa môžeš tešiť už 6. apríla 2020. Čo hovoríš na prvé zábery?

Zdroj: collider.com, YouTube
Odporúčame